PROMYŠLENÉ FINANCE.cz

Kdo jsme

Jsme tým rodinných finančních poradců, kteří poskytují komplexní poradenství při zajištění životních a majetkových rizik, investic do finančních, majetkových a věcných aktiv, úvěrů a hypoték a dalších produktů pro řešení různých životních fází a také životních situací.

Ing. Martin SVOBODA, EFA jako autor projektu RFPplus.cz a PROMYŠLENÉ FINANCE.cz by ve vzdělávání ve financích rád pomohl lidem k zprůhlednění všech oblastí rodinných financí s důrazem na jejich efektivní využívání a promyšlené kombinování. Dnes také s důrazem na zajímavé zhodnocování investic, proto pro tuto oblast je určen také web PROMYŠLENÁ INVESTICE.cz, který se věnuje oblasti tvorby krátkodobých, střednědobých a dlouhodobých aktiv v různých typech investičních produktů.

Lidé finančním poradcům zpravidla moc nedůvěřují, protože se za svůj život několikrát spálili, když jim poradce říkal, že to je ten správný produkt a oni po čase zjistili, že peněžní prostředky mohli využít efektivněji. Stačilo by ale vlastně málo, a to vzdělávat se v oblasti financí a nespoléhat jen na rozhodnutí cizího člověka, protože ten, kdo zná rodinné finance nejlépe, jste právě Vy. Samozřejmě, že poradce je vždy potřeba, ale můžete o všech oblastech finančních produktů vědět základní informace tak, abyste s rodinným finančním poradcem našli tu správnou cestu ke splnění všech Vašich finančních cílů.

Proto vznikl tento web, aby každý pochopil rozdílnost, výhody a nevýhody jednotlivých produktů a jejich vzájemnou provázanost. Ne každé riziko je totiž třeba pojišťovat, proto zde najdete pár rad jak využívat životní a majetkové pojištění. Ne každá investice musí kolísat a najdete zde pár rad k tomu jak využívat investice efektivně, aby pracovaly pro Vás i v časech neklidu finančních trhů. Najdete zde také informace, jak se dá na úvěru vydělat nebo jak také uspořit na jiných nezbytných výdajích v rodinném rozpočtu. Pokud chcete vědět promyšlené rady a doporučení, jsou tu také konkrétní návrhy řešení jednotlivých oblastí rodinných financí.

Proč s námi spolupracovat

 • Máme kvalitní zázemí silného a stabilního partnera v oblasti finančního poradenství.
 • Máme dlouhodobé zkušenosti poradců, kteří berou svoji práci opravdu vážně.
 • Poradci jsou odměňováni vždy podle toho, jaké znalosti mají v oboru, ne podle objemu produkce.
 • Jsme nezávislí, pravidla si určujeme sami a máme tak volnou cestu ke skutečnému finančnímu poradenství/zprostředkování podle našich představ a zásad.
 • Jsme profesionálové, kteří ale poradenství poskytují vždy s osobním přístupem.
 • Vymýšlíme jednoduchá, ale efektivní řešení všech oblastí rodinných financí.
 • Nepojišťujeme za každou cenu vše, ale rozumně pokryjeme důležitá životní a majetková rizika a raději peníze efektivněji investujeme.
 • Nespoříme v konzervativních produktech, ale raději promyšleně investujeme s větší variabilitou a rychlejší dostupností finančních prostředků.
 • Jsme schopni produkty mezi sebou kombinovat tak, aby umožňovaly v průběhu života reagovat na různé životní situace.
 • Kombinujeme zajištění, úvěry a hypotéky a ostatní produkty s investicemi pro růst kapitálu a aktiv během života.
 • Mezi jednotlivými finančními aktivy kapitál průběžně přesouváme do kvalitnějších podkladových aktiv s cílem finance ochránit nebo více zhodnotit.
 • Zabýváme se i oblastmi, které s finančními produkty přímo nesouvisejí, ale dokážou v rodinném rozpočtu ušetřit peníze a dále tyto úspory zhodnocovat.
 • Pracujeme na principu 5K: Kontaktujeme člověka většinou na bázi doporučení, na základě kvalitní Konzultace se stává nejen našim Klientem, ale také Kamarádem a také potenciálním Kolegou.
©Ing. Martin SVOBODA 2015-2024
Poslední aktualizace: 8.1.2024